Potřebujete poradit?  Volejte +420 465 621 161

Výroba krmných směsí

 V Bocusu vyrábíme a distribuujeme krmné směsi pro hospodářská zvířata všech kategorií. Nabízíme chutné a zdravé krmivo pro koně, králíky, drůbež, telata, ovce a kozy.

Počátek výroby krmiv se datuje k roku 1979. Od té doby se krmiva snažíme neustále zdokonalovat.

Jsme schopni zhotovit originální krmné směsi na přání zákazníků určené přímo pro vaše zvířata. Můžeme například sestavit recepturu a vyrobit nové krmivo pro koně, králíky nebo drůbež. Krmné směsi granulujeme.

Minimální trvanlivost granulované krmné směsi je 4 měsíce, směsi pro koně mají trvanlivost 6 měsíců. Veškeré krmné směsi po dohodě dopravíme. Minim. objednávka je 400kg (neplatí pro e-shop).

Krmné směsi vyrábíme bez použití živočišných surovin.

S postupem času a v návaznosti na výborné ohlasy našich zákazníků jsme náš sortiment rozšiřovali až do současné podoby. Uspokojit tak můžeme vaše  králíky, nosnice, kachny, krůty, brojlery, koně, telata, kozy, ovce či lesní zvěř.

Nyní dále nabízíme krmiva v BIO kvalitě: vojtěškové granule, žitné otruby, EquiBo.

Při výrobě našich krmiv nekompromisně trváme na nejvyšší kvalitě, protože dobře víme, že jen spokojení zákaznici se k nám znovu vrátí. Chceme, aby si naši zákazníci za své peníze kupovali opravdu dobrá krmiva bez náhražek a zlevňovadel. Jen tak dosáhnou zdravého a ekonomického chovu.

V roce 2016 byla postavena nová technologie na výrobu krmiv.

Krmné směsi můžete zakoupit přímo v hlavním sídle naší společnosti (Orlice 282, Letohrad)
Pondělí až pátek:  6.30 hod - 14.30 hod.


E-shop je platný pouze pro Českou republiku.
V případě zájmu o zaslání na Slovensko, Vám cenu za dopravu spočítáme individuálně.

Developed by